| anonim_4396 a întrebat:

Știați că Brigaela, unul dintre cei mai populari useri de pe acest site, este în realitate medic?
Reiese asta din acest articol:

https://www.google.ro/......21566.html

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Brigaela este o doamna doctor intr-adevar si este foarte cumsecade. Odata am intrebat-o in particular ceva legat de o boala si m-a ajutat.

44 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Userul Brigaela A FOST pana acum 4 ani pe TPU si a scris aici cat a fost studenta si stagiara la medicina, dupa care nu a mai aparut pe forum.
Tot atunci activa si intr-un cenaclu de poezie, unde isi publica poeziile.
Din pacate, nimeni nu mai stie nimic despre ea, daca a ajuns medic, daca a ajuns poeta, unde este si cu ce se mai ocupa.
Banuim ca-i mult prea ocupata cu munca si familia ei (era maritata de atunci), daca nu a mai revenit deloc pe TPU.

https://www.tpu.ro/utilizator/wgem

PS In ce priveste userul "Rosalia" este si ea tot un user vechi, doar ca si-a facut zeci de conturi pe aici, ca sa nu se prinda lumea cine este in realitate, mai ales ca obisnuieste sa-si treaca unele intrebari mai rusinoase, sub anonimat.

| dullcat a răspuns:

Nu stiam.Dar sper ca vestea sa nu dea curs intrebarilor care sunt de natura medicala serioasa si nu au ce cauta aici.

| relian a răspuns:

Normal ca stie poporu, dar ce medic, de ala de le stie pe toate, dar asta numa asa din gura laughing dar sincer, nici gargara nu prea stie, de aia si statea pe tpu.Sa fim realisti, ce doctor sta pe TPU?

Dar se pare ca o disparut de ceva timp, ori cine stie, so fi dus pe alte meleaguri mai sus, aici deja era prea buna pentru noi laughing

| relian a răspuns:

Stiu utilizatorii care mai au ramas pe aici de cand era si ea prezenta pe aici.
Ca este medic ea a spus asta, dar medic de familie din ce a declarat.Acu de o fi fost medic, tot ce se poate, dar buna sigur nu-i, un medic bun, nu sta pe net, nu vorbesc de TPU in general.Ea era zi de zi pe aici, am avut si ceva discutii cu ea, bineinteles ca m-a blocat, laughing asa cum fac genul asta de oamenil cand cineva ii contrazice, sau le arata ca ei gresesc, ii blocheaza.
Uite altul care o stie f bine, Ray, Mssoti, Ray este exact ca si Brigaela, cand te iei de el, daca nu spui ca el, gata deja esti blocat laughing cam la fel era si brigaela, se considera un fel de mama ranitilor pe aici, un fel de sef de trib laughing ce spunea ea asa trebuia sa ramina.

Care mai era pe aici pe atunci, mai era si Inferno, dar nu stiu de se baga ala in discutii cu ea, poate mai sunt si altii, care sior fi schimbat pe aici adresele, asa ca si tine laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Da,stiam!

| blackann a răspuns:

Nu si nici nu-mi pasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru DracuIa):

Ia disapri tu de site cateva luni(dupa perioada de suspend)
va iesi cineva sa intrebe; Unde dracu e... Dracularolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman a răspuns:

De unde naiba afli atâtea informații despre oricine? Și despre admina ai aflat acum Brigaela laughing sigur nu ești vreun hacker draga Rosalia? Afli cam ușor informații despre toată lumea! Și tu sigur nu ești userul parakeets? Alexandra Patricia? Va cam asemănati!

| anonim_4396 explică (pentru 4evergentleman):

Am dat search pe Google "Brigaela" și am găsit acest articol.

Nu am nici în clin nici în mânecă cu individa aia. Nici nu-mi doresc.

| 4evergentleman a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă cam exciti. Nu vrei sa fi iubita mea?laughing Pentru tine promit că mă pot deghiza într-un preot pentru o noapte de amorhee hee inteligenta ta mă cam excita sincer laughing
Daca te plictisești sau te simți lonely îmi poți da un pm,pari o fata tare interesantă și deșteaptă,dar mi teama de tine că ai tenta de hacker daca te răzbuni o faci într-un mod brutal, de tip psihopat happy dar mă risc. Dar tare mi că tu ești userul parakeets aka Alexandra Patricia, Alexandra Maria Stancu, dar ai ceva special al tau, cred că ai o personalitate tare interesantă big grin
Te pup feblețehee hee

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Ce mama dracului...rolling on the floor

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Nu știu ce mi-a făcut fata asta dar as da orice sa fac un amor cu ea laughing are o personalitate ce m-ar putea scoate din depresie și eu am o depresia in care nici banii nu mai ma fac fericit! Are ceva al ei special, misterios, parca zicea că are 90 de kg, eu ador fetele slăbuțe dar cu ea as face o excepție, e un izvor de inteligență fata asta, pui de geniu! Naiba știe dar as face sex toată ziua cu ea. Am luat-o randeaua de la plictiseala oricum dar tipa e tare interesantă

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Macar stii cum arata?
Mie mi pare putin ciudata laughing

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Exact asta îmi place la ea laughing și eu sunt ciudat nu sunt normal happy am momente când sunt cel terminat om de pe planeta si momente când îmi depășesc extraordinar de mult condiția! Nu îmi pasă cum arată, la cat e de inteligenta mi-aș dori sa fac amor cu ea o noaptehee hee și după sa nu ne mai căutăm deloc laughing

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Boss nu ti face labe mentale laughing eu am intrebat prima data de Brigaela si dupa țup țup si ea cu intrebarea ei

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Vezi ca desi e doar pentru o noapte e posibil sa ti ceara fata prezervativ. Asa le place femeilor...

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Ce mă interesează pe mine copile de Brigaela ești prost? Eu am fost playboy la gagici până să nu mi se agraveze depresia,nu mă compara cu tantalaii ăștia virgini,eu sunt așa din cauza depresiei că eu pot combina aproape orice gagica daca vreau și dacă nu sunt depresiv. De aia nu mai pot ce ai întrebat tu și ea,parca spui de avion și de pescar așa comparații faci, eu incerc sa o cuceresc și tu vii cu dume puerile. Chiar e interesanta fata asta, ciudata hai? Dar ce sa spunem că majoritatea fetelor sunt niste terminate care numai sa se drogheze știe, fata asta e cuminte, așa ciudata cum e le dă clasă la multe care par normale! Om normal nu prea mai exista in zilele noastre! Nu s-a luat după tine, a mai întrebat ea de Brigaela și de pe alte conturi nu o cunoști așa de bine.

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Oricum minte e cine cred eu că e, și au dat mai multi useri seama

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Da nu te supara ca imi plăceai....mai schimbam o vorba una alta!
Hai gata impacare!

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Boss eu nu sunt gay,nu prea mă împrietenesc cu băieți,mai degrabă mă bat cu ei. Nu știu din ce punct de vedere mă plăceai dar mie îmi plac doar femeile. Incepi sa mă enervezi deja, și fata asta nici nu mă baga in seama, mie îmi plac fetele ciudate, diferite, introvertite!

| Tzatzikii a răspuns (pentru Lrs2015):

Dar de unde știi ce le place femeilor când tu ești gay și n-ai primit decât știuleți în fund la viața ta?

| anonim_4396 explică (pentru 4evergentleman):

Nu te mai bate, că vă ia poliția! Poate vă bagă și pentru 30 de zile.

| 4evergentleman a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceam ca idee că nu mă bat că în ultima vreme stau numai în casă de la depresie nu prea mai ies din casa! Ziceam că nu prea mă împrietenesc eu așa cu oricine, sunt foarte selectiv când vine vb de prietenii! Și nu mai mă bat că știu ca bătaie doare laughing la ce probleme am eu numai de bătaie îmi arde!

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Zeno Din Citum...tu esti?

| Lrs2015 a răspuns (pentru Tzatzikii):

In primul rand....eu sunt activ
In al doilea rand.....am facut sex si cu femei.

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Sunt o legiunewinking

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Metisul...zeno din citum...da da!

| Tzatzikii a răspuns (pentru Lrs2015):

Vezi că am fost finuță și nu te-am făcut virgin, dar hai să nu exagerăm acum.Tu activ... rolling on the floor
Hai că am râs.
Nu cred că ai atins în viața asta o femeie, poate doar în visele tale umede.Nu m-aș mira să te forțezi să-ți placă bărbații doar pentru că te-a refuzat o dată o femeie.Pari prea ușor de traumatizat la ce traume dubioase ai.În orice caz, rămâi cu știuca în fund mai bine.

| Lrs2015 a răspuns (pentru Tzatzikii):

Ma intreb daca in sufletul tau e ceea ce ai transmis aici sau e mai rau...
Jignirea asta "virginule" e de liceu, nu mai merge acum.
De asemenea, pare ca ai o viata mai nasoala decat a mea, ceea ce e destul de greu...dar tu poti

| relian a răspuns (pentru Tzatzikii):

laughing esti tare de tot, mai facut sa rad bine laughing

| Ararat a răspuns (pentru Tzatzikii):

Pisica mea are o viata sexuala mai activa decat el.

| Lrs2015 a răspuns (pentru Ararat):

Pe de o parte razi de viata mea sexuala inexistenta si virginitatea mea, pe de alta parte afirmi ca eu aberez cand zic ca cuplurile nu folosesc protectie si e normal sa fie asa. Si cand zic ca prezervativele se folosesc pentru sexul ocazional, in relatiile stabile e anormal sa se foloseasca...
In general, opinii precum cele expuse de tine pe tema "protejat vs neprotejat" sunt ale unor oameni cu experienta sexuala redusa. Nu te inteleg sincer, incerci sa ma jignesti, dar tot ce faci e sa strigi in gura mare ca de fapt esti o nesatisfacuta.

| Lrs2015 a răspuns (pentru relian):

Era extraordinar daca te facea si sa pui mana pe o carte de gramatica, astfel ar fi fost un dublu succes...

| relian a răspuns (pentru Lrs2015):

Cauti stiuleti noi laughing mai ai de aspteptat putin si ies aia noi, banui ca aia vechi teau cam scrijelit undes bagati laughing

Mor, cea putut ala sa scoata, te-a facut in foi de varza, de vita de vie, de care vrei tu, pe aici se discuta de stiuleti nu de gramatica laughing de stiuci laughing

| Ararat a răspuns (pentru Lrs2015):

Nu ma cert cu copii.

| Lrs2015 a răspuns (pentru Ararat):

Nu ai anvergura necesara sa mai continuam discutiile! Blocheaza ma te rog!

| Tzatzikii a răspuns (pentru Lrs2015):

Am făcut mișto de viața ta sexuală pentru că mi se pare amuzant cum te tot scremi pe aici să mimezi una.
Viață mai nasoală decât a unuia care se chinuie să fie gay și are fobii dubioase cu rahatul din budă? Nu, nu cred. laughing

| Tzatzikii a răspuns (pentru Ararat):

Clarr. rolling on the floor

| Ararat a răspuns (pentru Lrs2015):

Iti iei suspendare imediat si iti faci alt cont. Degeaba blochez. Esti ca raia.

| dullcat a răspuns (pentru Tzatzikii):

Si tie ti-a scris in mesaj privat de fobia cu moartea in buda, trimitand acel link? laughing)

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Eu nu sunt aici de pe vremea Brigaelei și tot mi.am dat seama.

| MayaAndreea a răspuns:

O stim si o iubim pe doamna doctor!