| WeWes a întrebat:

Știe cineva daca acele clădiri de birouri mari fumurii,care nu se vad pe interior, au folie anti UV? Nu e vorba că mă bate soarele direct însă nu mă pot concentra la job deoarece simt că vine o oarecare caldura dinspre geamuri și sincer nu as vrea sa stau 8 ore in razele UV

1 răspuns:
| ICosmiin a răspuns:

De obicei da au pentru ca, acolo sus nu este pic de umbra si oarecum ar trebui sa opreasca razele uv... acum depinde si de calitatea lor