| MZc a întrebat:

Știe cineva un site bun ce se ocupa cu scrierea lucrărilor de licenta? Știu ca nu e ok, doar ca nu prea imi permite timpul sa o scriu.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce vrei tu inseamna plagiat si ilegal, inseamand sa ai toate sansele sa pierzi licenta ca un fraier.
Pune mana si scrie-ti singur licenta, ca nu-i mare folozofie daca ai facut facultatea aia pe bune (nu pe spagi)ca ai timp destul pana o predai, ca doar nu zbori maine pe luna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există site. Este ilegal. Mai fac unii publicitate.