| ionutasdawrewae a întrebat:

Timpul e ceva exact? Adica gen am putea sa construim in timp ca idee sf un aparat sa schimbe notiunea timpului unui om? Avand in vedere ca timpul e relativ?

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Cred ca aceasta idee este imposibil de realizat. Timpul este un concept foarte complex care nu poate fi schimbat sau controlat. El este strâns legat de gravitație, mișcarea planetelor și alte forțe fizice care fac imposibilă modificarea noțiunii timpului pentru un om.