| sweetys a întrebat:

Tinand cont de actuala stare de prostie in care se afla tara, si de ultimile legi aprobate. Credeti ca Romania mai are ceva sanse de normalitate? Fara injuraturi si limbaj licentios. Vreau argumente pro si/ sau contra.
Incep din ce in ce mai serios sa ma gandesc sa ma mult in alta tara in care drepturile omului sunt cat de cat respectate.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine no sa fie niciodata in tara, ai (eures) care te elibereaza de saracia europei in care stai

| sierra1 a răspuns:

Vreau argumente la afirmațiile tale :
- actuala stare de prostie in care se afla tara
- in alta tara... drepturile omului sunt cat de cat respectate
- Romania mai are ceva sanse de normalitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înseamnă normalitate pentru tine?

| badriel a răspuns:

Nu exista nicio tara perfect normala.