| anonim_4396 a întrebat:

Tineți minte că în 2018 Andra și Răzvan Gogan (Goganii) lansau piesa "Stricați o generație".
Ei bine, probabil vă mai amintiți și cât de mult hate au primit, șicane, ironii.
Atunci nu aveam cont aici, pe TPU, dar întreb acum:
Care este motivul (sau motivele) pentru care au primit tot acel hate?
Mesajul melodiei era bun, reflecta realitatea dar totuși a fost primit cu batjocură.
Dacă ar fi lansat Selly acea melodie, pun pariu că nu s-ar fi întâmplat la fel.
Ei bine, de ce Goganii au fost detestați pentru acea piesă?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu zic nimic legat de preferintele tale... dar indiferent cine punea dintre cei mentionati de tine, tot acelasi "hate" primeau.
Pentru ca ei au facut totul mai pentru... bani, view-eri si reactii. Chiar daca este vorba si de varsta, ei nu sunt in postura in care sa spuna ce si cine strica o generatie, cand si ei fac acelasi lucru.
Asta a devenit o "normalitate" anormala.

Pe langa asta, nimanui decat fanilor respectivilor sau haterilor, nu prea le pasa happy

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca e cam ipocrit sa ii ironizezi pe altii cand tu faci acelasi lucru.

| Celcestietot a răspuns:

A fost regizat totul. Stiu asta pentru ca am fost cameramanul lui Razvan Gogan!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pentru ca nici Goganii nu fac mare lucru pentru educatie! Si ei tot niste banalitati produc!

| ulcuE a răspuns:

Deoarece ei polueaza mai mult decât oricine. Sunt cei mai antipatici din Romania