nony
| nony a întrebat:

Tocmai am fost declarat ¨Expert international¨.deci scuze, pe langa ¨Expert TPU¨ sunt chiar gigant laughing

Multumesc mamei mele, iubitei si tuturor celor care m-au sustinut.Va iubesc!

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Npc big hug
asta in caz ca nu ai alta iubita :-s

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da...nony si mie imi place mult poza cu tine de la avatarbatting eyelasheswhistling
Am glm, nu vreau sa ma cert cu Bubulinalaughing
Succesuri in continuare! D`le expert international al... ce ai zic tulaughing
Si noi te iubimlove struck
hee hee

| Silvia a răspuns:

Zis*... v-am zis eu ca e greu sa vorbeste romanestelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Felicitari nony! love struckChiar meriti.Ma bucur mult pentru tine.big grin
Tine-o tot asa!big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Julliano@Eu i-am sp ce am avut de zis happy Nu vreau nimic in schimb big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

@Nony-Se poate sa imi dai un suc?laughing Nu de alta, dar eu nu consum alcolbig grin

nony
| nony explică:

Sunt expert in voie buna, aplanare si pornit scandaluri. expert in ciordit (inimi). expert in recuperat suflete.viitor expert TPU laughing.si nu in ultimul rand auto-expertwinking

nony
| nony explică:

Julliano. avem de toate: Experti TPU. Experti FBIhee hee.si acum un titlu mai nou Expert International .care e problema? in curand se va numi : ¨TPU-siteul expertilor in toate domeniile galactice¨

nony
| nony explică:

Nu Julliano. avatarul meu este semnul ¨Expertilor Internationali¨.offf.cat sa va mai invathee hee
Dau de baut, normal.pe care il tine.sa ridice mana sus.big grin

| SweetCandy a răspuns:

Mai...ai uitat sa incepi q vestita replica"nu stiu ce sa spun....nu am cuvinte"rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| BUBULINA a răspuns:

@julliano cum sa iti spuna iar poza cu el la avatar?:O
vrei sa se dea fetele la el
si sa raman singurica?crying(
nu esti tu de partea mea?
eu asa credeam
nony daca pui poza cu tine, nu mai intri in casa o saptamana
laughing

| Psihoyounger a răspuns:

Bravo tie!

Psihoyounger:d

| Bishop a răspuns:

Vaaaaai Nony, felicitari laughing

| Elly4all a răspuns:

Mai nony ma surprinzi pe zi ce trece mai mult...batting eyelashes... felicitari!

| sorin a răspuns:

Bravo bravo

| cioko19 a răspuns:

Offbatting eyelashes..suntem mandrii de tine nony big hug
laughing:*

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Felicitari!big grinday dreaming>big grin

| adyth a răspuns:

Nu zau

| julliano a răspuns:

Sa traiesti maria ta! Ce bine, ca acum am si eu sefu meu ca pana acum orbecaiam pe aici si n-aveam sef. Asta daca nu mai apare intre timp unul galactic, pentru toti :))) Acuma insa eu nu inteleg, asa ti-a venit tie, sau mi-ai urmat sfatul? Ca ma asteptam la o parere si de la tine pe urma articolului scris cu sudoare mai mult pentru tine la finalul ultimelor intrebari ale tale si aici http://www.TPU.ro/......am-reusit/
Ma bucur ca acum esti implinit :D

| julliano a răspuns:

Asa e. aici e babiloniada si raiu' pe pamant. Cu atat mai mult cat mai avem si pe (d)umnezeu printre noi, expertul universalwinking

| julliano a răspuns:

Hai sa ne punem mai bine : presedinte, prim-ministru, pe bizzare o punem avocata poporului laughing

| julliano a răspuns:

Mumoasa, nu te mai bucura ca nu capeti nimic de baut, nu vezi ca nony s-a dezexpertizat repede, a vazut ca se aduna lumea la chef si acu fuge de raspundere cand vine vorba de dat de baut pentru felicitarile primite laughing)

| julliano a răspuns:

Mie unul sincer imi placea poza ta reala in avatar, aia pe care ai tinut-o cel mai mult timp. Daca mie ca barbat imi placea, iti dai seama ca avea priza mai mare pentru gagici happy Nu-i asa fetelor? Nu stiu cine saracia si nevoia te-a pus sa iti pui altceva, ca faci numai sa iti pierzi din admiratoare big grin Si ai grija cu websexu la webcam ca poate te zaresc pe youtube :p Sa fiti iubiti si o seara buna... si sa nu va imbatati, mie imi merge netul cam greu ca fulgera pe afara si cred ca o sa il opresc putin.

| sese a răspuns:

Expert international, bine, bine dar in ce, in gulgotierit?

| Lumy a răspuns:

Felicitarilaughing

| IqStorm a răspuns:

Ooooauuu. Extraordinar. Scuză-mi aroganţa da' n-am putut să mă abţin. Eu sunt expert internaţional în montatul sulurilor de hârtie igienică. Da' nu oricare suluri, ci alea roz. Am şi atestat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! ai 10%din actiunile TPU.rohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari... Tre' sa recunosc ca nu te'am sustinut...In fine.
Acum zi'mi si mie in ce domeniu sa ma fac experta. Lipsa de idei in seara asta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@julliano Nu nu... vreau presedinte acum. Poate ma intalnesc si cu Obama.