| YellowAngel a întrebat:

Topul.dupa parerea voastra, al celor mai frumoase fotomodele?

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Doutzen Kroes
2. Behati Prinsloo
3. Irina Shayk
4. Bar Refaeli
5. Hannah Ferguson

| YellowAngel explică (pentru AFR81):

Si mie mi se pare Doutzen Kroes, WOW.
Deci ma face sa ma simt lesby

| YellowAngel explică (pentru AFR81):

Ce parere ai de
Cara Delegvine, Barbara Palvin, Bridget Satterlee, Lina Posada, Marina Laswick, Miranda Kerr, Nina Agdal, Sara Sampaio, Sarah Ellen, Scarlett Leithold, Stella Maxwell?

| Sofer a răspuns:

Natalia Vodianova e frumoasa.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

- Irina Shayk
- Adriana Lima
- Sarah Kohan
- Madi Edwards
- Alexandra Burimova
- Taylor Hill
- Pia Muehlenbeck
- Josephine Skriver
- Kristina Mendoca
Nu sunt asezate dupa cum imi place mie, le-am pus dupa cum mi-am amintit numele lor. Desigur, mai sunt multe care imi plac, dar asa cateva... happy

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ai gusturi bune

| YellowAngel explică (pentru DenisaNicoletaG):

Ce parere ai de Cara Delegvine, Barbara Palvin, Bridget Satterlee, Lina Posada, Marina Laswick, Miranda Kerr, Nina Agdal, Sara Sampaio, Sarah Ellen, Scarlett Leithold, Stella Maxwell?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Dap, merci! kiss

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru YellowAngel):

Nu-mi place Cara. Miranda Kerr mi se pare draguta. Sara este superba, iar pe celelalte nu le stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune dar intru la pedofilie

| Eduard196 a răspuns:

Eu sunt pe locul 1

| MULLER96 a răspuns:

5. Naomi Campbell; 4. Tyra Banks; 3.Cindy Crawford; 2. Kate Moss; 1.Natalia Vodianova.

| YellowAngel explică (pentru MULLER96):

Ce parere ai de Cara Delegvine, Barbara Palvin, Bridget Satterlee, Lina Posada, Marina Laswick, Miranda Kerr, Nina Agdal, Sara Sampaio, Sarah Ellen, Scarlett Leithold, Stella Maxwell?