| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tot ce vrea omul sa faca e sa fuga de frica mortii si sa isi gaseasca pe pamant o pozitie cat mai lejera si curajoasa pentru moarte? Asta e si scopul lui in viata?

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Eu nu stiu cum s-o imbratisez si tu zici ca vreau sa fug? laughing

| cosssmyn a răspuns:

Omul isi cauta scopul pentru care s-a nascut iar pana nu il gaseste nu are liniste, dar cautandu-l printre lucrurile lumesti niciodata nu il vei gasi fara ajutorul lui Dumnezeu