| LanguageMaster a întrebat:

Toți bărbații se supără atunci când iubitele lor apreciază alt bărbat?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de context
una este sa mergi cu iubita pe strada si sa intoarca capul dupa un macho man pensat si care a iesit proaspat de la solar, el nefiind LGBT ci doar metrosexual
si alta este ca iubita sa iti zica "vai draga uite ce bine arata actorul xulescu de la tv cand isi incordeaza pieptul, tu ce parere ai draga, a tras la fiare sau doar a mancat proteina din soia multa?"
cu aceasta ocazie am adus in discutie doua cazuri ipotetice cum le-ar imagina si virginicavacagrasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și în ce fel apreciază un alt bărbat.

| Răpităînnori a răspuns:

Nu toți.