| Drums a întrebat:

Toti spun despre romani, ca sunt rai, prosti, hoti, etc. dupa parerea ta, care ar trebui sa fie schimbarea cea mai importanta pe care ar trebui sa o sufere acest popor? 1 singura si foarte importanta...

5 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Trebuie sa isi schimbe hainele. :-&

| IoanaTempah a răspuns:

Acest popor trebuie sa isi schimbe in primul rand mentalitatea!:d

| Rytero a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa scapam de puterea ce ne conduce, ca sa avem si noi un motiv sa fim mai buni. Prosti nu suntem, da nici invatamantul nu-si mai da interesu pentru salarius pe care il au. Iar hotii normal ca sunt, ca doar nu sunt prosti sa moara de foame asteptan banii pe care nu-i primesc de la stat!

| princessmaya a răspuns:

Sincer. putin mai multa educatie, locuri de munca,, adaposturi pentru cei saraci si pentru animale.Cu siguranta lumea s-a schimba in bine daca ar fi toate acestea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi... Dictatura militara. Cel putin asa cred