| anonim_4396 a întrebat:

Toti vorbim de evolutie, voua nu vi se pare ca lumea de dezintegreaza?

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

In fiecare etapa a istoriei au fost perioade de decadere urmate de perioade de progres. Sa fim optimisti, zic happy

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Kaℓi):

Progres stiintific, nu spiritualsad.

| UnBroken2016 a răspuns:

Evolutie din punct de vedere al tehnologiei, stiintei si prostiei. Din pacate majoritatea oamenilor sunt niste prosti

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Prosti, da' multi.

| Nitunitu a răspuns:

Lumea e perfecta, oamenii o duc cu pasi repezi catre iad. După parerea mea eu cred ca o sa avansat in tehnologie foarte mult, dar o sa fie traiul mult mai greu.

Unii se vor adapta, altii vor pieirii.

| MJo a răspuns:

Nu mai are cum sa evolueze. Prostia nu mai are limite. Facem parte din generatia regresului imbatabil.