| anonim_4396 a întrebat:

TPU am avut o relație de 5 luni
În care ne-am văzut doar de 3-4 ori nu a mai putut pentru că a făcut accident,după ne-am despărțit... după o lună s-a întors la mine si a zis că vrea să vina la mine cu trenul și ca vrea să locuim împreună, dar mă tot simțea dată la o parte peste câteva zile, am zis că mă deranjezea asta că ne despărțim iar, a zis că nu vrea, că el își dorește să sa mă lase însărcinată si să avem un copil, după a zis că e ocupat, si iar a revenit cu ignorarea, așa ca i-am zis că până isi ia el mașină sa ne vedem îmi fac si 3 iubiți după ne-am certat iar si era supărat pe mine pentru că am spus asta, si mi-a amenințat neamul. Dupa m-am gândit să dau follow la fosta lui si am văzut că ea încă il are la prietenii, inainte nu o avea, l-am luat la raspundere, după a început să mă jignească si făcea urât că sunt proastă dacă cred asta, am inceput însă să ii scriu paragrafe cu cât de rănită sunt dar nimic s-a speriat si a dat block... după am văzut că fosta a postat o poză cu ei 2 in pat, m-am infuriat așa tare încât i-am dat mesaj ei si i-am zis că iubitul ei e satana.
După el ma amenințat ca o să îmi facă ceva rău si suferea ca l-am pârât.

Încă sufăr foarte mult si nu înțeleg de ce unii oamenii sunt așa de falșii...pur si simplu m-am pierdut...si nu credeam că există așa oamenii.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu te mai gandi la asa personaj. Din 3-4 intalniri nu iti poti da seama cum este cineva de fapt, e prea putin. E mai bine ca v-ati despartit. Mie mi se par cat se poate de deplasate toate declaratiile lui.

6 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

Zguduitor! Ha ha ha ha ha!

| Celestina003 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Da? sper să râd și eu așa într-o zi?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Celestina003):

'' si mi-a amenințat neamul'' Ha ha ha ha!