| anonim_4396 a întrebat:

TPU. am o problema cu yahoo messenger..imi zice chestia aia cu " Your account has been blocked...", cand vreau sa intru pe messenger. Am dat si pe forget password..imi zice sa revin maine la acceasi ora am mai patit asa...Mi-a zis sa revin urmatoarea zi, am revenit si tot asa. straight face
P.s : Acum cateva zile mergea parola. sad
Ce pot face.? Va rog un raspuns cat mai urgent.
Ofer funda unui raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

1. e bine sa astepti 24-48 de ore daca nu ->

2. Intra aici. https://login.yahoo.com/config/login_verify2?intl=ro&.src=ym

te loghezi si o sa iti apara sa bagi un cod de verificare. vezi daca isi revine

Daca tot iti apare...
http://www.stealthsettings.com/......ocked.html

1 răspuns:
| Ale_Hwdp_1995 a răspuns:

Acum parola e blocat pe calculatorul tau asa ca intra pe alt calculator pe messu tau si o sa iti mearga si schimba parola tot de pe calculatorul cu care ai intrat si iti mergea si apoi intra pe pc-ul tau cu parola noua si merge Funda?