| Narcisk a întrebat:

Problema cu messul...cand vreau sa ma loghez imi zici asa " There was a problem signing you in to Yahoo Messenger.
Your account has been locked.Please click ( Forgot Password ) to start the unlocking process. (81003003) Acm cateva sec merea am iesit de pe el...am intrat pe alt email si cand am dat sa intru inapoi nu mergea...si stiu parola si id le-am bagat corect..Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| SweetLolipop a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, numai ca nu mi-a dat voie sa intru in acea zi nici pe id meu, dar nici pe alte id.tot ceea ce am facut a fost ca am lasat sa treaca intre 12-24 ore si problema s-a rezolvat.Deci la mine scria la fel. Poate la tine o fi alta problema.Succes!

3 răspunsuri:
| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

Salut poti incerca sa te loghezi dupa yahoo.com si dupa aia va merge happy Funda?

| mmsdjs a răspuns:

Asa mi se intampla si mie e o problema de la yahoo dar peste cateva ore va merge happy

| 92claudiu a răspuns:

Asteapta 12 ore si incearca sa intri iar. va merge sigur... funda?