| AnemonaP a întrebat:

TPU, am uitat ceva sa va povestesc, este real, vorbesc serios, credeti-ma, parca in septembrie-octombrie nu mai stiu luna, dar tot anul asta, eu am o mamaie si ea are o sora, matusa mea.Intr-o dimineata eu dormeam si ma trezisem nu stiu de ce sa ma uit la ceas sau nu stiu, si la geam am vazut-o pe matusa mea care vine des pe la noi, eu ma prefaceam ca dorm si o vedeam ca ea se uita la mine din cand in cand, apoi m-am dat jos din pat si m-am apropiat de sifonier si statea tot la geam, nu s-a intors, si cand ma bagasem in pat, auzisem usa si ea plecase.Cand urcase mamaia mea in casa, i-am spus ca a venit si a plecat, si mamaia nu m-a crezut asta a fost pe la 08:00 cam asa. Mai tarziu pe la vreo 09:30 sau mai mult venise matusa si ca sa-i demonstrez mamaiei mele ca a fost si a plecat, am intrebat-o daca la 8 a fost aici, eu stiam ca o sa zica da, si mi-a raspuns ca la ora 8 ea era acasa si nici nu mancase inca.Si daca nu a fost ea cine a fost? nu am avut o vedenie fiindca eram treaza si m-am dat si jos. Ea statea si privea pe geam. Ce inseamna oare? Pe cine am vazut? va rog raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic.De obicei asta se intampla cand cineva e mort. Dar din moment ce traieste nu stiu. Poate ai visat-o, poate te-ai gandit la ea in timp ce dormeai.Noapte in timp ce te gandesti la orice la orice imagine creierul iti arata imaginea.Si poate dim pur si simplu te-ai gandit la matusa ta si creierul ti-a aratat-o.big grin scuze dar nu prea stiu sa explic...big grin

2 răspunsuri:
| Maraaa a răspuns:

Cred ca ai vazut o fantoma. sau ti s-a parut
in fine. eu cred in paranormal big grin

| Rares20funde a răspuns:

Fantoma(nu se poate). Ori a fost somnambula si a venit la tine, ori a fost o iluzie