| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

TPU care sunt cele mai violente desene animate. Cand eram mic ma uitam la Ben 10 si cand am vazut la stiri ca este prea violent nu prea imi mai lacea sa ma mai uit, psihologii spun ca desenele acestea sunt cu violenta roboti, sange, capete rupte etc. Si intrebarea mea este care sunt desenele cu violenta (mai ales desenele noi).

Răspuns Câştigător
| BellaCullen14 a răspuns:

Happy Tree Friends atinge limita maxima. : D (sadic100%)

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru BellaCullen14):

Acest desen este cel mai infricosator dar si amuzant seamana ca filmul comedie de groaza nu trebuie sa vada copii mici este prea infricosator

3 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Uite aici o mica lista:
-Tom & Jerry
-Ben 10 (toate versiunile)
-Loony Tunse
-Curaj caine fricos
-Naruto
Astea sunt toate pe care le stiu si eu.
Bafta!

| lCata a răspuns:

Desenele animate cu violenta. Nu stiu ce sa zic de cele noi, dar eu imi amintesc la ce ma uitam cand eram mic.
Curaj caine fricos
South Park
Happy Tree Friends
De asemenea, Tom&Jerry avea momentele lui de violenta. laughing