| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

TPU, de ce viata asta e asa urata?:O:O

10 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Bag pariu ca mai mult de 13 ani nu ai daca ai reusit sa pui o intrebare atat de tampita. serios

| MatzzaaaEteeNaa666 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Am 16... straight face. mersi frumos oricum.straight face

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru MatzzaaaEteeNaa666):

Pai acum serios la varsta ta ce probleme poti sa ai?
ai cumva copii iti cer de mancare te inseala sotul ai datorii pe cap?
deschide-ti ochii atunci ce te faciwinking

| niku93 a răspuns:

Pentru ca d-aia se numeste viata?

| Eternitas a răspuns:

Când ai multe probleme pe cap chiar că e urâtă şi nu mai ai chef de nimic, dar când eşti relaxat fără griji duci o viaţă frumoasă...Trebuie să înveţi să vezi şi frumosul din viaţa asta, că doar una ai.

| Woodenpints91 a răspuns:

Da cine a zis că e urâtă? Este aşa cum şi-o face fiecare...pentru mine viaţa-i mişto.

Răspuns utilizator avertizat