| Alfhej a întrebat:

Trebuie sa vina un colet si vr sa stiu daca fan courier livreaza si duminica(ultima zi din an)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dea Dumnezeu sa ajungă coltul la tine altceva boss chiar nu știu eu am crezut ca pe pagina lor dacă te duci afli acolo ști câte ceva și dai de ei

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, duminica nu livreaza fan curierul, acum o sa il primesti pe 3 sau 4 ianuarie după revelion.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu lucrează în general duminică. Dapai pe 31

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazăi pe pagina lor oficilă au numărul de telefon și programul de lucru.

| Alfhej explică (pentru anonim_4396):

Nu am gasit, aia este problema. iar cand incerc sa dau de ei, adica sa i sun, imi raspunde robotul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alfhej):

Sa dea Dumnezeu sa ajungă coltul la tine altceva boss chiar nu știu eu am crezut ca pe pagina lor dacă te duci afli acolo ști câte ceva și dai de ei