| ~AleXa~ a întrebat:

Trec in clasa 7 si vroiam sa stiu ce alegere sa fac si care e mai comod si mai bine...Geanta de Umar sau Ghiozdan? Mai ales ca o sa facem chimie si civica...straight face Dau fundiSSa.

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Ghiozdanul e old school, o geanta de umar se poarta acum, dar sa o tii pe ambii umeri, poti sa incerci sa iti cari cartile intr-un shoe bag am vazut ca se poarta desi nu prea vad rostul.

| vivigirl a răspuns:

@missindependent95. ba se face civicawinking. Au doar ce am terminat clasa a 7 happy. Eu zic sa-ti cumperi ce-ti place happy. Dar eu in locul tau as alege ghiozdanwinking.

Numai bine! happy

| missindependent95 a răspuns:

Eu zic sa alegi ghiozdan, deoarece cu geanta de umar risti sa iti strici coloana iar peste ceva vreme te asigur ca vei regreta alegerea facuta. In clasa a 7a nu se face civicawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic si normal ca GHIOZDAN