| anonim_4396 a întrebat:

Trec printr-o perioada nasoala rau.straight face
De vineri ma simt foarte rau, ma doare capu`...maseaua si acum cred ca am racit, azi am aflat un lucrur ingrozitor...ca baiatul pe care eu il plac este cu o parashuta, cu notele o duc prost...
Si hai...ca peste note si raceala se trece usor... dar... dragostea?! Ce ma fac cu ea?straight face
Voi cum treceti peste perioadele astea?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Notele proaste isi au rolul lor. TU ai grija de medii...
Capu' si maseaua se rezolva cu Ampicilina de 500 si cu un eventual stomatolog...
Iar cu dragostea, ce la vie! Normal ca e cu o parasuta, doar aia i-o suge si probabil el de atata are nevoie. happy

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Este absolut normal ce se intampla, nu te panica... ia si bealaughing

| BUBULINA a răspuns:

Off off
si eu sunt cam in aceeasi situatie ca tine straight face
eu vreau sa plang de el sa uit

| Ingerasull99 a răspuns:

Nu dau atentie lucrurilor cu care o duc rau!

| nimeni_3927 a răspuns:

Ai sa vezi ca raceala iti va trece curand, cu notele trebuie sa te apuci sa inveti ca pentru tine inveti nu pentru altcineva, nu ca as ziceo din propria experienta ca si eu ma straduiesc cat pot. Peste sentimentul acesta de dragoste fata de baiatul acesta iti va trece, mai greu dar va trece

Tu incearca sa mergi mai departe si dragostea te va lovi de unde te astepti mai putin crede-ma. Succes

| angel_4561 a răspuns:

Parerea mea este TOATE AU UN INCEPUT SI UN SFARSIT, cea mai grea boala este sa suferi din dragoste dar va trece...