| Maryana11 a întrebat:

Trimiteti'mi bancuri! Cel mai tare si mai frumos banc va fi premiat cu o funditaaaaaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Nutline a răspuns:

Intr-o seara, presedintele Obama a iesit cu sotia sa, sa ia cina intr-un restaurant micut si cochet, pentru a mai iesi din rutina. Proprietarul restaurantului, surprins de aparitia cuplului prezidential, ceru voie oamenilor care il aparau pe presedinte sa se apropie, pentru a o saluta pe sotia presedintelui.
Cand s-a retras patronul restaurantului, Obama a intrebat-o pe Michelle:
- Ce interes a avut acest om pentru a te saluta?
Sotia sa ii raspunse:
- In adolescenta mea, acest om a fost foarte indragostit de mine, mult timp.
Amuzat, Obama zise:
- Vai draga mea, asta inseamna ca, daca tu te-ai fi casatorit cu el, astazi ai fi fost patroana acestui restaurant!
Surprinsa, Michelle il contrazise:
- Nu, scumpule, in nici un caz! Daca m-as fi casatorit EU cu acest om, el ar fi azi presedintele Statelor Unite ale Americii…

- Ce-a păţit surioara ta?
- Şi-a rupt piciorul.
- Vai, ce păcat! Cum s-a întîmplat?
- Am pus pariu care din noi se apleacă mai mult pe fereastră. Şi ea a cîştigat.

La tribunal:
- Esti acuzat ca ti-ai omorat soacra cu sange rece. De ce ai facut-o?
- Nevasta-mea mi-a zis...
- Cum poti sa spui asa ceva, sotia ta isi iubea foarte mult mama!
- Asa e, da inainte de a pleca, in ziua respectiva, mi-a zis :
"Marcele, daca in timp ce doarme o deranjeaza vreo musca, n-o trezi, omoar-o!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Dupa o aventura de doua luni, o tanara il întreaba plina de emotie pe iubitul ei:
- Cand o sa ma prezinti rudelor tale?
- Draga mea, deocamdata e imposibil. Copiii sunt la tara, iar nevasta-mea e plecata intr-o delegatie!

Mamico, nu pot sa dorm! Spune-mi, te rog, o poveste!
- E trecut de 1 noaptea. Las ' ca vine taticulimediat si cand o sa-l intreb pe unde-a fost, o sa ne spuna el o poveste!

Sotul asteapta langa salonul de infrumusetare. Dupa un timp indelungat iese de acolo sotia sa... El se uita la ea, respira adanc si spuse : Bine, macar ai incercat!

| Cicatrice2011 a răspuns:

Era un politist si dirija masinile si vine un pusti si spune:
nenea politai cat este ceasul?
politistul:11:30
pustu':aha pai la 12:00 sa ma pupi in cur. si apoi a fugit si politistul dupa el.
politistul:hei lume nu ati vazut un pusti mai pitic trecand pe aici?
lumea:da de ce?
pai mi-a zis ca la 12:00 fix sal pup in cur.
lumea :aaaa pai e inca fara 10 du-te vezi ca il mai prinzi! laughing rolling on the floor