| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Buna!Voi ce faceti cand sunteti de serviciu pe scoala?Va rog sa imi raspundeti ptc nu stiu ce sa fac!Multumesc!Funda +vot

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu citesc non-stop cand sunt de serviciu pe scoala sau desenez. Pe langa asta, ascult muzica la mp4 si incep sa ma gandesc la diferite chestii atunci cand iau o pauza de la toate astea.

| alexandra663 a răspuns:

Te joci pe tel, faci temele, citesti, te plimbi, examinezi peretii, iti cumperi de la magazin suc, ciocolata, etc si iti faci de lucru q ele, te duci sa imparti cornuri prin sc, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti o carte!