| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu ce faci in pauze la servici sau la scoala?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Stau.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa te duci dracu de idiot ce esti ca m-am saturat de tine. O sa iti dau ignore si pe contul asta. Poti sa iti faci cate conturi vrei ca eu o sa iti dau ignore la toate.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ma duc pe hol sau la sociale in clasa pentru ca la ei e liniste si miroase frumos.Sau stau pe hol si rad de altii impreuna cu prietenii mei. Sau fac ceva retardat cu clasa mea.

| syd a răspuns:

Frec menta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serviciu*
Fac multe lucruri. Nu cred ca intereseaza pe nimeni.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Ma plâng ca vreau acasă si imi fac temele ca sa am mai mult timp liber cand ajung.

| Andwta a răspuns:

Joc un joc pe telefon, invat pentru ora viitoare, stau pe hol cu colegi sau afara.

Răspuns utilizator avertizat