| Earthroot a întrebat:

Tu esti introvertit sau extrovertit? Nu confundati cele spuse cu timiditatea, lipsa abilitatii sociale.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt introvertit.

| thegatekeeper a răspuns:

Introvertita, in jur de 90 %. Cand sunt nevoita sa stau prea mult in compania oamenilor, fie ca imi este pe plac sau nu, ma simt "descarcata" de energie si am nevoie sa petrec o perioada de timp singura, pentru a ma reface. Deci introvertita.

| sublime89 a răspuns:

Intro

| bettybetty a răspuns:

Eu sun introvertita si imi place sa viu asa. Cei extrovertiti ma obosesc si parca nu le mai tace gura (nu vreau sa jignesc pe nimeni).