| Cristi_6252 a întrebat:

Uitati ce am primit pe mess: daca nu dai acest mess la toti din lista ta in 10 min. o sa-ti moara mama saptamana urmatoare. a fost verificat (scuze nu risc l-am primit si eu). Credeti ca poate fii adevarat? sau prostii?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt prostii, stai linistit. Eu l-am primit de vreo 5 ori numai in ultima luna. Evident ca nu l-am trimis mai departe. Si mama este bine-mersi.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, sunt doar prostiile unor persoane care nu au ce face.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă mama mea de exemplu e deja moartă, atunci ce se întâmplă, cine-mi moare? Căţelul? Cum spuneam, prostii.

| crisS a răspuns:

Asteapta 10 minute si vezi ce adevarat o sa fiewinking normal ca sunt prosti.

Răspuns utilizator avertizat