| luana2001 a întrebat:

Un baiat care ma place m-a intrebat daca vreau sa ies cu el in oras. Mie nu-mi prea place de el.Sa merg cu el in oras sau sa nu merg?

Răspuns Câştigător
| maraa_9303 a răspuns:

Nu. Daca nu iti place nu iesi cu el. Nu are rost va pierde-ti timpul degeaba.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca nu il placi, nu ii da sperante si nu accepta invitatia.

| panteraROZ a răspuns:

Eu as zice sa incerici.Chiar daca nu il placi acum poate ca atunci cand vei iesi cu el iti vei da seama daca il placi.Si daca il vei refuza, nu crezi ca se va simti oribil? Da-i o sansa! Multa bafta!