Un baiat care se epileaza si e atras de femei, e gay? De ce a ajuns cuvantul asta sa fie folosit atat de gresit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este maxim metrosexual.

Cuvantul de "gay" este folosit ca o jignire la adresa masculinitatii de catre altii care nu sunt ca ei. Sau in alte ipostaze folosit si de barbati sau femei. Pentru a servi acelasi scop, menirea sa se indoiasca de propria masculinitate.

74 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Gay-ish. laughing
Si lesbiencele sunt atrase tot de femei, ele fiind tot femei. Poti sa le zici asa, daca nu-ti place gay, desi e acelasi lucru.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Homosexual inseamna sa fii atras de BARBATI, nu sa arati ca o femeie. Confunzi niste lucruri.Esti extrem de superficial si de needucat.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Si nesimtit pe deasupra.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Am citit si alte raspunsuri puse de tine acum. Ai o gandire muiereasca si asta e cam ironic.

| Plato a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Homosexual inseamna sa fii atras de acelasi sex. Deci o femeie ce-i atrasa de femei e tot homosexuala.
Da, sunt extrem de superficial. laughing

Gandire muiereasca? laughing Ei bine, decat vaselina acolo jos, mai bine gandirea asa.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Dar ce multe stii despre contactul sexual intre homosexuali, ma pui pe ganduri

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Te-a mai intrebat cineva la o intrebare, pe tine numai parul de pe corp te face sa te simti barbat? La asta se rezuma sexualitatea ta? O femeie care isi lasa parul sa creasca, se transforma in barbat?
Ai o gandire defecta, nesimtita, needucata si extrem de sueprficiala.

| Dinustok a răspuns:

Apostolul Pavel era chel. rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Pe bune, draguta? laughing Glume de gradinita? Sa inteleg ca daca stii cum se reproduc cainii, ai iesit dintr-o catea?
Gata ca te extinzi, poate-ti rupi si vreo unghiuta si trebuie sa mergi inapoi la salon.
Imi pare rau ca te-am prins in perioada aia proasta a lunii.

| Plato a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Nu are nicio relevanta ce zici.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

N-am facut nicio gluma doar ca nu ai ce sa raspunzi.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Are vreo relevanta ce zici tu atunci?

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Ai niste greseli grave in gandire si nesimtirea suprema consta in faptul ca nici macar nu esti dispus sa le corectezi. Iti place sa persisti in prostie. Cand 1000 de oameni iti spun ca esti prost te duci si te culti. A raspuns cineva mai sus foarte corect. Insa esti atat de ancorat in parerile tale gresite, atat de mandru ca esti prost veritabil, incat nu poti iesi din tiparele tale happy.
Numai un om prost refuza sa invete.
Esti gretos si penibil.

| Plato a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

De ce-mi mai scrii atunci, draga?

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

E intrebarea mea. Tu ai ales sa raspunzi.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Plato):

Cred ca nu exista prosti mai mari decat astia care se cred inteligenti laughing. Gretoasa atitudine

| Plato a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Scuze, scuze, ai dreptate. Nu am stiut ca iti vine neregulat.

| Drimmero a răspuns:

Nu zice nimeni sa nu te aranjezi, sa nu dai parul de pe unele locuri din corp jos sa arati a om si nu a gibon, dar daca esti mai fin decat o femeie pe corp fara par pe picioare, pe maini deja nu mai faci diferenta.
Nu are legatura orientarea sexuala cu epilatul. Dar cu vaginizarea barbatului are/

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Drimmero):

Asa parere rea aveti despre femei de a ajuns o jignire sa fii femeie?

| Drimmero a răspuns:

Nu ai inteles absolut nimic din ce am zis.

Barbatul e barbat si femeia e femeie,, in ziua de azi sunt exemplare in care nu mai faci diferenta daca e barbat sau femeie din cauza aspectului exagerat de ingrijit.

Unde s-a inteles din mesajul meu ca am ceva cu femeile? Dar concret

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Drimmero):

Vaginizarea barbatului happy.

| Alexxiax98 a răspuns:

Nu gay, dar nici masculin. E problema lor ce fac, dar pe mine nu ma incanta.

Nu cred ca face nimeni ceva ca sa te incante pe tine

| Alexxiax98 a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

De ce ai mai pus intrebarea daca devii defensiv? Nici nu am nevoie, multumesc. Vad ca tu cauti doar aprobare, nu pareri.

Vrei sa ti-o pui cu orice barbat iti iese in cale? Sau de ce important sa te incante pe tine?