| geaninutza_1811 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune daca se gaseste prenadez in nordul italiei in brescia mai exact multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Probabil ca nicaieri, dar vei gasi o multime de adezivi pentru piele, cel putin la fel de buni ca si prenandezul.Cred ca nu vei gasi prenandez pentru ca efectul halucinogen pe care il are prin inhalare il exclude de la vanzare in tarile din vest.
http://www.sfatulmedicului.ro/......anti_26528

5 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum serios, tu vrei sa te lauzi ca esti in Italia sau ce? Lociesti in satul fara oameni de ne intrebi pe noi sau nu cunosti limba italiana?

| geaninutza_1811 explică (pentru anonim_4396):

Daca pe tine te-a deranjat intrebarea puteai pur si simplu sa nu raspunzi cunosc limba dar nu am gasit asa ceva aici si de asta intrebam ca vreau sa ma droghez probleme?

| arva a răspuns:

Salut. perlandez in italiana e cola bostic