| alex13763636 a întrebat:

Un prieten mi-a spus ca a auzit de un caz în care o gorila a smuls capul unei fete... Oare are o gorila atâta forță sa smulgă capul cuiva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal ca da, gorila e o fiinta mai mare decat fetita aia mica care e doar o fetita pe langa o GORILA, plus ca gorila are multa forta si poate rani pe cineva usor, (chiar nevrand).

2 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Normal ca are atâta forță îți dai seama ca dacă este o gorliă mare și cu o forță mare de tot poate face asa ceva și mai ales dacă este turbat.

| Gândesclarece a răspuns:

Am fost acolo, eu eram gorila.