| bogdan1004 a întrebat:

Una, am o problema cu un coleg de clasa care nu imi da pace s-a legat de mine azi m-a lovit si i-am tras un genunchi in "bijuteriile familiei". Daca maine incepe din nou ce pot sa fac ca sa se linisteasca. Daca merg si depun plangere la politie se rezolva ceva? Raspuns Repede va rog+ funda+vot

3 răspunsuri:
| BuBuLiNNa00 a răspuns:

Pai,trebuie intr-o zi sa iti iei inima in dinti si sa-i zici:**Daca o sa te mai iei de bine ori te spun la parinti, ori te spun la diriginta/dirigintele nostru dupa care vei ajunge in Consiliul Profesoral sau te voi spune la parintii tai ori voi depunde plangere la Politie impotriva ta.Asa ca...gandeste-te bine la ce faci**, iar dupa-aceea daca tot nu-ti da pace incepi sa iei masuri.Imi pare bine ca ti-am fost de folos. Funda?happy:*

| BuBuLiNNa00 a răspuns:

Id meu este yoanalarysa

| gabytofan a răspuns:

Iarta-ma dar am un sfat:Nu mai da in locul acela pentru ca daca ai fi fata si ai avea asa ceva si ti-ar da cineva acolo te-ai tavali pe jos de durere dar baietii nu sunt asa pentru ca suporta mai mult durerea.