| numedeutilizator a întrebat:

Va e frica sa locuiti intr-o casa in care a murit cineva?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Cu atat mai mult nu mi-e frica, din moment ce nu mai exista persoana respectiva. Spre deosebire de cei vii, mortii nu pot reprezenta un pericol, deci nu mi-ar fi frica.

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu cred că mi-ar fi frică.big grin

| elynutzu a răspuns:

Cand bunicul meu era in cosciug, am dormit in camera de alaturi, si dupa cateva saptamani, in acea camera.Deci nu imi e frica.Chiar daca el mai e inca acolo, nu cred ca are ce sa-mi faca, pentru ca ma iubeste:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| τττ a răspuns:

Da :-s

| TheAvenger a răspuns:

Nu.nu cred în fantome.și dacă vreodată o să văd vreuna, singur o să fiu amețită de la ceva (băutură de preferat), o să încep să râd ca proasta la ea și o să dispară singură.so, atâta timp cât s-a inventat fuga nu mi-e frică de nimic.

| ConstantinEdi a răspuns:

Mda

| Danapiandi a răspuns:

Nu. Nu are de ce. De oamenii vii sa iti fie frica... mortii nu mai au ce sa iti faca.

| ngimld18 a răspuns:

Eu dorm in camera in care a murit bunicu'. Si nu, nu mi-e frica. Nu am patit nimic 'straniu' sau 'ciudat'...