| RAY a întrebat:

Unde crezi ca duc conversatiile cu sexul opus in mediul online? Spre ceva serios sau doar pierdere de timp?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

De cele mai multe spre nicaieri, de putine ori spre ceva serios.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai patit sa duca spre ceva serios?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Corect,nu duce spre nimic, pierdere de timp vorbitul cu sexul opus, ele ne folosesc ca tampoane emotionale noi speram la sex, ele fac misto, ce romantic

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu imi pierd timpul cu dramele lor, daca vad ca ma bombardeaza cu d-astea le ignor si gata, mai intai le zic ca nu sunt obligat sa le suport toate plangerile si nici dispus sa vorbesc atat de des,, mai rarut ca-i mai dragut/

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Waste of time. Fara muschi nu prea e apreciat nimeni, multe vor apa la moara apare stresul asteptand raspuns de la ea.

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Nu e asa. Uite:
https://youtu.be/9DfZDnK5uKs

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Si asa o sa stea o durata determinata dupa ramas bun. Mgtow e cea mai buna decizie pentru multi barbati

| Drimmero a răspuns:

Nu, nu s-a dus in directia aia/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Pacat,pentru ca ai avut sanse sa se duca spre ceva serios

| Plato a răspuns:

Depinde ce fel de conversatii.
Totusi, eu nu am încredere in persoane ce cauta relatii online, asa ca nu ma bag man.
De vorbit, vorbesc cu "sexul opus" online destul de des, colege, prietene, dar fără conotații si fara alt scop. happy
Relatiile se fac in realitate, nu pe Facebook, ca nu-mi place sa stie Zuckerberg prea multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin serios.
Trebuie sa cauta ambele persoane de sex opus "ceva serios" pentru a fi ceva serios...

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde de ei. Pot duce si spre lucruri serioase.

| animalulferoce a răspuns:

Cred ca poti sa-ti folosesti timpul intr-un mod mai productiv conversand cu fete 2D imbinate cu inteligenta A.I.