| JustFun01 a întrebat:

Unde este mai bine sa traiesti intr-un mediu rural sau intr-un mediu urban? De ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ala rural cred ca e mai linistit, dar si cel urban daca face parte dintr-o zona rezidentiala putin frecventata de autoturisme si putina contaminare acustica/CO2 e numai bine.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fiecare au avantaje si dezavantaje, am stat la tara, acum stau la oras[prefer mediu urban conditiile sunt altfel], la tara e frumos vara

| Bianca25055 a răspuns:

In mediul urban, zic eu. Ai mai multe conditii de trai. happy