| daydreamerbeliever a întrebat:

Unde si cu cine preferati sa va petreceti Craciunul? (+argument)
cel mai sensibil primeste fundahee hee

Răspuns Câştigător
| Chelly007 a răspuns:

Sincer. eu tot acasa as vrea sa-mi petrec Craciunul.:d. mi se pare asa mai frumos cand esti in familie asa frumos in ziua de craciun, parca e cv magic si dupa sa iesi afara cu prietenii la zapada sau sa-i inviti la tine.la tine acasa te simti parca mai in largul tau, cel putin asa ma simt eu si mai ales ca de Craciun ai asa un sentiment de bucurie, de fericirebig grinbig grin:d

2 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Sincer, intr-un parc pustiu as vrea. Multa zapada in jur si un brad natural mare, frumos impodobit, doar eu si un amic bun de-al meu, deoarece ar fi original, placut si-am avea fericita ocazie de a ne cunoaste mai bine. Pacat ca va ramane doar un vis frumos...
Nu raspund pentru funda ta, doar mi-a placut intrebarea.
Tu unde si cu cine preferi sa iti petreci Craciunul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În excursie la drăcuşori, sau în rai că e mai multă nea, cu sfântul duh, arhanghelu, şi Dumnezău preasfântul meu frate.