| anonim_4396 a întrebat:

Unde si cum & alaturi de cine va veti petrece Anul Nou?
Ce veti face mai deosebit la trecerea dintre ani?
Cum v-ati pregatit pentru " acest eveninent "?

Răspuns Câştigător
| MrAM a răspuns:

Nu cred ca are atat de multa importanta unde, ci alaturi de cine il petreci. Eu unul am ales anul asta sa il petrec cu familia xd

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Unul?! Nu Una?! happy

Nu stiu de ce, dar am avut impresia ca esti femeie?! happy
Poti sa lamuresti?! happy
Sa ma lamuresti?! happy
Scuze! happy

| MrAM a răspuns (pentru anonim_4396):

Unul, numele il foloseam la un joculet acum ceva timp un urma si il folosesc in prezent pentru anonimat. Si poza de profil e ceva manga/japonez care mi s-a parut fain, ca tot ma atrage cultura lor. Spre surprinderea mea eu unul am crezit ca esti baiat?

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Deci esti baiat! happy
Multumesc pentru lamurire! happy
( bine ca am lamurit-o si pe asta! happy )

Te atrage cultura japoneza? love struck
Si pe mine! love struck
Orientalul e... Fascinant! love struck

Eu?! happy
PufuletiGratis - e numele catelului meu! Pufi Pufulețul! love struck
https://imgur.com/a/NNy1gXE
PufuletiGratis - e pentru ca l-am primit Gratis, adica cadou! love struck happy
Sunt un utilizator de gen feminin!

De ce ai crezut ca as fi baiat?! happy

| MrAM a răspuns (pentru anonim_4396):

Super fain cațelul, pare a fi un Bichon Frise xd
Si da sper intr-o buna zi sa pot calatori in Japonia sa ma pot bucura de arhitectura lor interesanta, cultura, un rammen delicios dar si cherry blossom cat pot vedea cu ochii.
Numele tau imi aminteste de pufuletii aia dulci cu lapte praf, banuiesc ca nu ai de unde sa stii laughing

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

My friend, impartasim aceleasi vise si aspiratii/ nazuinte! love struck

Ce fel de pufuleti? happy
Japonezi?! happy

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unde si cum & alaturi de cine va veti petrece Anul Nou?
In pușcărie, alături de alti vagabondti, vom trage duhuri de cocaina pana dimineata.
De ce nu citești o carte?

https://cartigratis.com/products/4687-gena-egoista

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Multumesc pentru recomandare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu dopuri în urechi, să nu aud petardele.

| gemeni6226 a răspuns:

Acasa,mai vad eu ce o sa am chef sa fac.Momentan cel mai mult ma intereseaza filmele documentare din Antarctica e cel mai nou documentar din 2016 are 6 episoade.Nu ma pregatesc nicicum.Am sampanie am ce trebuie, mai deosebit o sa ma pregatesc cand voi avea pentru cine.

| Theo94 a răspuns:

1. Singur, la mine acasa.
2. Nimic.
3. O sa gatesc ceva si o sa cumpar ceva de baut si dulciuri.

| Theo94 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca o sa iau doar bere.

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Alaturi de familie si prieteni! Este doar o zi speciala apoi totul intra in normalitate!

| MihailVeteranu a răspuns:

La un frate de arma din alta mama

| anonim_4396 explică (pentru MihailVeteranu):

Adica?!
Mai concret?! happy

| MihailVeteranu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am făcut armata amândoi, doar ca el este invalid acum.Și de pregătit o sa merg la el cu o sticla de vin și fructe de mare.

| anonim_4396 explică (pentru MihailVeteranu):

Frumos!
Doi fosti camarazi!

| MihailVeteranu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc! Domnisoară sau doamnă?

| anonim_4396 explică (pentru MihailVeteranu):

Inca domnisoara! :)

E greu sa gasesti BARBATI PE LUMEA ASTA, CARE SA VREI & DORESTI... SA TE FACA O DOAMNA! :)

Se gasesc doar...

https://www.tpu.ro/......e-greu-de/