| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uneori beau si rad singur noaptea sub patura,dar dimineata ma trezesc si parca nimic nu imi merge bine si ma apasa o tristete la stomac,ma uit din pat pe geam afara si ma scarbesc,tot ce vad e crasma, merg si imi sparg banii pe bautura si noaptea iar rad singur sub patura crezand ca urmatoarea zi va fi mai buna.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Sa te muti big grin

| Kanpeki a răspuns:

Nu stiu... cati ani ai? Nu esti la scoala sau facultate? Nu ai alte preocupari? Incearca sa-ti cauti un loc de munca si incepe sa te schimbi. Este inspre binele tau.