| PrettyGirl02 a întrebat:

Urgent! Va trebui sa fac o comanda de pe eMAG si vreau sa o primesc doar prin posta, nu vreau livrare la domiciliu! Cand m-am uitat si am vrut sa setez livrarea mi-a aparut marcat "livrare prin curier" si langa mai era si "Ridicare personala indisponibila" dar la aceasta nu se poate.Iar mai jos la metoda de plata am dat la "Ramburs la curier".Dar cred ca imi va veni la domiciliu.Si am auzit ca se poate si prin posta.Si va rog sa nu ma luati ca "de ce nu vrei la domiciliu?".Eu daca vreau prin posta ii treaba mea.Eu doar va cer ajutorul.Cum sa fac sa imi trimita prin posta sigurat? Dau fundita

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine la domiciliu că nu vine curierul la tine la ușă. Poți să te întâlnești cu el oriunde vrei tu.
Nu, nu merge să o ridici prin poștă, ți-am răspuns și ieri. Probabil produsul nu este vândut de eMAG, ci de un partener.