| AvalohAlyn a întrebat:

V-a fost greu să slăbiți?
Cat ați slăbit?
Și cum?

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

8 kg in 3 ani. Fara paine.

| Bruno92 a răspuns:

De ce tiai pus poza cu, gen doctor fals? Nu avem destui care au facut malpraxis laughing ei nici nu aveau diploma de bacalaureat si profesa ca ginecologi laughing

| Bruno92 a răspuns:

Eu nu reusesc sa slabesc fiindca mananc mult din cauza depresiei happy nu am ambitie

| Paul754880338 a răspuns:

Primul pas si cel mai important este o informare corecta. In primul rand despre ce te-a adus in forma ( care cere slabire) asta, ca sa poti intelege cum sa reversezi procesul. Apoi atentie la sfaturile primite sau citite! Daca la final sfatuitorul vrea sa iti vanda un produs de slabit, inchide si mergi mai departe. Informarea si apoi selectarea informatiei este cheia. Apoi Motivatia. Daca cauti o scurtatura, nu ai suficienta motivatie si nu esti dispus sa platesti pretul corect pentru greselile ce te-au adus in acest punct. Poate nu ti-am dat chiar date tehnice, dar sper ca m-ai inteles ce am vrut sa spun si te rog sa reflectezi si sa le iei ( si sa te iei) in serios!