| hândel a întrebat:

V-ați trezit vreodată cu străini peste voi în casă? Eu nu știu ce-o fi cu apartamentul ăsta, dar de mulți ani tot invită strainii înăuntru. Străini care se scuză sub pretextul c-ar căuta pe x sau pe y, năvălind ca la ei acasă. A fost un ratat azi-dimineața care-a dat buzna peste mine, și când m-am luat de viața lui, tot el nervos la mine, că de, cine mi-a pus apartamentu-n drumul lui?!

3 răspunsuri:
| Clumsiii ™ a răspuns:

Odata eram acasa si am uitat usa descuiata si numai ce intra un batranel care sustinea sus si tare ca il cauta pe Ion. Dupa ce i-am explicat ca "nea Ion" sta cu 2 etaje mai sus, abia a catadicsit sa se urneasca...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu obisnuiesc sa incui usa. Era o tipa care citea contoarele de apa si intra ca la ea acasa.De atunci, incui frumos usa, sa sune cine are treaba cu mine.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vecini pe care ii consider mai intrusi ca intrusiihee hee.