| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a întrebat:

In dimineata aceasta cand m-am trezit cineva a vrut sa intre in apartament si a fortat brusc usa de parca a confundat apartamentul sau ceva. Credeti ca a fost o greseala sau chiar voia sa dea buzna?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea cred ca a confundat. Am vazut si un om cherchelit bine, care abia se mai tinea pe picioare, se sprijinea de toate gardurile posibile, cadea si in genunchi, dar a stiut care ii e casa, nu a gresit intrarea chiar daca era baut, a deschis poarta si a intrat (s-a chinuit cateva minute sa introduca cheia in yala, fiindca nu nimerea gaura). Dar, poarta nu a gresit-o.winking
Si spargerile de apartamente, talhariile, furturile sunt la ordinea zilei. Fiecare cu parerea lui, dar eu nu cred in coincidente. Poate ca o fi gresit, dar astea sunt cazuri mai rare.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Recomand sa iti pui usa blindata cu 2 broaste hi tech. Dupa poate sa vina si sile camataru ca nu poate intra

| Alexandrionelu a răspuns (pentru mgtow):

A apărut și modelul "Ferentari", dotat cu vizor rabatabil, ca să poți sa scoți țeava de la mitralieră laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că voia să dea buzna din greșeală. Un infractor nu procedează așa. Un nebun sau un bețiv, sau cineva care a încurcat scara sau apartamentul da.

| Sofer a răspuns:

Poate era unu beat si a crezut ca e usa de la apartamentul lui. laughing

| Bizon95 a răspuns:

Ti-ar trebui o echipa de seals permanent la tine acasa big grin
(chestie inspirata de serialul Seal care e chiar acum sub nasul meu la tembelizor big grin)

| frum a răspuns:

Daca era noaptea mai zic sa fi fost greseala. Dimineata mai greu. Decat daca a chefuit toata noaptea. Nu te-ai uitat pe vizor? A insistat mult?

| cristian232323 a răspuns:

Eu cred ca a fost o greseala, Cine spargea un apartament dimineata.
Ti as recomanda sa stai si tu pe acasa ziua asta
Si sa verifici usa