| anonim_4396 a întrebat:

V-am supărat?
Nimeni nu mai vrea să vorbească cu mine?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu s-a suparat nimeni, de unde ideea ca ai suparat pe cineva Selena? De ce te-ai pus pe anonim?
Ca nu poti intreba daca ai suparat pe cineva, daca lumea nu stie cine esti, ca sa stie daca ai suparat sau nu!

Nu e vb ca nu e poza ta, pentru ca multi n-au poza lor si nu e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gresit cu ceva? Daca da, raspunsul e evident

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că nu mai vrei să vorbești cu noi...

| Gabryel85 a răspuns:

S-a supărat lumea pentru că a văzut că poza nu e a ta...

| SelenaTpu a răspuns (pentru Gabryel85):

Bine, bine, îmi pun poza cu mine

| Mosotti a răspuns (pentru Gabryel85):

Nu e asta, ca multi n-au poza lor si e okey.

| Mosotti a răspuns (pentru SelenaTpu):

Nu te obliga nimeni sa pui poza cu tine neaparat, asta nu e o conditie ca sa fi ok aici.
Conditia e sa nu injuri, insulti, faci misto, sa vb serios, sa ai ceva de zis, si asa mai departe.

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

? Ce bandita e Selena? asta nu e poza ta? vrei sa vorbim? vii ori in Twitter ori in Facebook > http://www.Twitter.com/DeeJay_REMiX_DJ > http://www.FaceBook.com/REMiXDJPaLTaLK, ia sa vad, ai curaj?