| monicaaa17 a întrebat:

V-ar deranja dacă ati ști ca iubitul/iubita este mai inteligent ca voi?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Absolut deloc. Fiecare vine cu nivelul lui de inteligență.

| Drimmero a răspuns:

Nu m-ar deranja deloc, mai ales daca ar lucra chiar in cadru medical, mai ales daca ar fi dentista, Jackpot total.

| Celcestietot a răspuns:

Nu m-ar deranja, dar deja știu destul de multe, iar cel puțin la unele capitole nici nu cred că ar fi implicată, deci nu ar cunoaște informațiile specifice, tipic fetelor.

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

laughing) de asta o sa mori singur, domnule știe tot

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Tot ce am facut a fost sa spun adevarul. Este si normal ca barbatul sa detina informatii mai multe ca o femeie, ca pana la urma el este regele familiei. Daca tie sau altor femei nu va convine ceea ce am scris, nu inseamna ca sunteti singurele de pe Pamant, mai are balta pesti.

| Frank51 a răspuns:

Opusul deranjarii.

| SilentRain a răspuns:

Nop

| siriusblack98 a răspuns:

Mi-as dori sa fiu intr-o relatie cu o femeie mai inteligenta.As avea lucruri noi de invatat iar asta este perfect.

| oglindasultanului a răspuns:

As vrea eu, iubit sa-i poata mintea mai mult decat mine.

Răspuns utilizator avertizat