| ℬaby a întrebat:

V-ati facut bradul de Craciun?love struck. De unde sunteti?happy Funditabatting eyelashes Daca vreti, desigur devil

Răspuns Câştigător
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai eu da l-am facut. e artificial si l=am dat si cu zapada artificiala si cu un sprei special pentru brazi cu miros de brazirolling on the floorbig grin. IS din Deva.Si dap vreau funda daca vrei si u sa-mi dai.Eu nu ma supar daca-mi dai ^^big grin:**

5 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu inca nu l-am facut, dar maine merg sa-l cumpar big grin

Ps: Sunt din Oradea big grin

| A12NDRA a răspuns:

Da l-am facut si e foarte dragut, chiar acum ma duc sa il bag in priza.Sunt din Constanta. Funda nu vreau neaparat, ramane la alegerea ta, nu sunt vanatoare de fundelaughing.

| Alpha13 a răspuns:

Eu vreau o esarfa, nu o fundita big grin laughing)

Brad happy, dap PN

| Funditsa a răspuns:

Daaa:X tu?
din kapital:p
dap vreau fundita big grin

| ℬaby explică:

Si eu mi l-am facut love struck eu Sunt din judetul Ialomita big grin