| Gambino a întrebat:

V-ati trezit noaptea transpirat din cauza unui vis?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, mi se intampla atunci cand ma trezesc dintr-un cosmar, dar nu mi se intampla prea des, din fericire.

| mona a răspuns:

Transpirata nu dar speriata da

| chazz a răspuns:

Eram peste profa' mea de romana, da.

| Wehrmacht a răspuns:

Nu.In schimb, mi s-a intamplat sa ma trezesc fugind din pat cu un picior paralizat si sa cad.E enervant.

| zurick a răspuns:

Din cauza ca eram racita da.

| AtateaConditii a răspuns:

Am visat ca eram intr-un sat si era invazie de ursi, intrau in case cautau mancarelaughing. Toti eram pe gard si in copaci, apoi am fugit in padure cu toti oamenii si am ramas acolo, am facut schimb de locuri cu ursiilaughing. Parea foarte real.

| M1hai a răspuns:

Asta depinde ce visezihee hee

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Cand eram mic am visat ca ma pis in tufisuri iar cand m-am trezit eram transpirat sad
Bafta!

| Yamaha123 a răspuns:

Da de multe ori can eram imbracat groslaughing

| Swan39 a răspuns:

Transpirată, nu, dar s-a întâmplat să mă trezesc cu lacrimi în ochi după un coşmar.