| Cσσкiє a întrebat:

Vă consideraţi ghinionişti sau norocoşi? Povestiţi o întâmplare în care v-aţi dat seama cât noroc/ ghinion puteţi avea. happy

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Când am pierdut un cercel, cel puţin aşa credeam... Eram la grătar cu familia, eu mă plimbam pe acolo, prin împrejur. Când să îmi prind părul, observ că nu mai aveam cercel într-o ureche. Îl caut, dar nu găsesc nimic... Când ajung acasă observ că era în sandală, intrat deja în ea. Dar nu l-am simţit pe drum deloc, în plus am şi fugit. Cred că este un semn de noroc. big grin

Baftă!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mai mult ghinion decat noroc pentru ca nu e nicaieri un loc de munca si ma cam satur in casa.