| Rux_5597 a întrebat:

Credeti in soarta? Va considerati norocosi sau ghinionisti?

Răspuns Câştigător
| 20pamy a răspuns:

Da cred in soarta. Ma consider norocoasa, chiar daca am avut parte si de zile negre. Tot ce ni se intampla rau este spre binele nostru. Trebuie sa stim cum sa privim viata!

21 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ma consider un ghinionist cu mult noroc. happy

| rozalia25 a răspuns:

Soarta ti-o faci cu mana si cu o gandire pozitiva, evident!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - cred in soarta. Ma consider norocos si ma bucur pentru fiecare rasarit de soare pe care-l pot privi. Asta inseamna sansa de a trai inca o zi.

kratos
| kratos a răspuns:

Da cred in soarta si eu ma consider norocos in ultima vreme...

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Cred. Eu sunt si asa si asa... sunt norocoasa ca am o mama superba love struck, tata este alaturi de mine chiar daca parintii sunt despartiti, am prieteni pe care ma pot baza... numai cu iubirea stau cam prost dar ma consider extraordinar de norocoasa ca am o familie frumoasa si prieteni adevarati. Cand o sa mai am parte si de iubire atunci n-o sa-mi mai doresc nimic... Si inca un lucru big grin atata timp cat esti optimist reusesti sa te gandesti la lucrurile frumoase din viata ta. Deci P. S. : daca esti optimist esti norocos daca esti pesimist esti ghinionist(pentru ca te gandesti numai la rau si nu poti sa mai gandesti limpede la cum ai putea face ca totul sa fie bine ) asta e parerea mea happy

| Mihaela_2782 a răspuns:

Eu cred in soarta si ma consider foarte norocoasa...

| tremuriciiuliana a răspuns:

Da cred in soarta nu ma cred o norocoasa....pentru ca nu am avut asa mult noroc si nici nu am singuru meu noroc e ca traiesc

Răspuns utilizator avertizat
| Sabwy a răspuns:

Da, ma consider norocoasa

| daniDeeDee a răspuns:

Cred in soarta! Putin din amandoua... din pacate.

| Remus_7546 a răspuns:

Da cred in soarta ...Si nu trebuie irosita nici o zi... cine stie poate fi ultima .si sunt si norocos .si ghinionist depinde de situatie

| Zodiac a răspuns:

Parerile sunt impartite.eu nu prea cred in soarta(destin).in schimb sunt o persoana norocoasa. mi-o zic majoritatea persoanelor si am inceput sa cred si eu ca chiar asa sunt.

| Georiflame a răspuns:

Cred in soarta, tot ce mi se intampla se intampla ca asa trebuie sa fie!
Ma consider o norocoasa ca traiesc, ca am o familie, ca am maini, picoare, sunt sanatoasa si asta ma face sa ma simt o norocoasa. happy

Multumiti-va cu ce aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt chiar asa de nebun, soarta nu e decat un rezultat al actiunilor tale...adica necazurile si bucuriile ti le faci cu mana tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, cred în soartă și destin.
Sunt o norocoasă, tot ce mi-am propus am realizat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred in soarta, dar si in faptul ca ti-o poti schimba, ma consider o persoana norocoasa, am familia dorita, prieteni aici pe TPU, chat, am tot ce si-ar dori un om normal, ce mai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ti-e scris in frunte ti-e pus! Cred in soarta dar si in expresia:"Dumnezeu iti da dar nu iti baga si in traista!"Pana la urma actiunile noastre influenteaza destinul nostru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...eu cred in soarta pentru ca mie Dumnezeu mi-a arat ca nu ma uitat....sunt norocoasa dar si ghinionista uneori...in viata nu e totul roztongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si ma conside norocoasa chiar daca mai am momente nefericite

| valentynotm26 a răspuns:

noroc am ca sunt viu si sanatos in rest e un haos in viata mea nu imi place viata asta pe care o am da n-am de gand sa-mi iau viata voi trai asa cum este ea dura cu mine pa

| hablinsky a răspuns:

Da cred. si ghinionist sunt e putin spus oh go on