| IloveNaruto a întrebat:

Va dau acest video sa va uitati la sfarsit este o imagine cu sasuke ce sta infata sakurei ce episod este? Dau fundita! Va roghttp://www.youtube.com/watch?v=O5AZVLbYyuA

Răspuns Câştigător
| KoRoGirl a răspuns:

Acea imagine nu cred ca este dintr-un episod eu zic ca este doar un desen pentru ca daca te uiti atent in coltul din stanga jos e o semnatura cu alb...si mai ales pana acum sasuke incearca sa distruga Konoha(inclusiv pe Sakura) asa ca de ce ar apara-o? si aceasta este doar o poveste inventata de cineva si pusa peste imaginile potrivite.