| RIze1KDE1LuNA a întrebat:

Doar fetele isi fac tatuaje pe glezna? Sau ce?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Poti face unde vrei si ce vrei NU exista un loc numai pentru fete si alt loc numai pentru baieti... big grin

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce te face sa crezi asta? big grin

| RIze1KDE1LuNA explică (pentru lpavel):

Cativa amici ma fac sa cred asta. Ma gandeam sa imi fac o semiluna care sa aocoleasca rotula pe exterior si un cap de lup pe siret cum ar venii.

| RIze1KDE1LuNA explică (pentru lpavel):

Blana. asa ma gandeam si eu, ce sa mai, poftim funda!

| lpavel a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Poti face unde vrei si ce vrei NU exista un loc numai pentru fete si alt loc numai pentru baieti... big grin

| Nan_Alexandra_1990 a răspuns:

Nu. am vazut si baieti care au tatuaje pe glezna si le statea bine