| Mayhem666 a întrebat:

Va plac insectele?
Care sunt insectele voastre favorite?
Mie imi plac fluturii, buburuzele, albinele, calugaritele (praying mantis) si cicadele.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am o relație complicata cu albinele, mortala cu muștele, țânțari, una buna cu fluturii, buburuzele, gândaci =le am dat si caramele, păianjeni le las sa trăiască, iar cu prima călugărita am avut o întâlnire când am ieșit din sala de sport, ma uimit.

Răspuns utilizator avertizat
| chuckmanson a răspuns:

Da.
Și mie îmi plac acele insecte dar îmi plac mult și furnicile și greierii.

| EcceHomo a răspuns:

Pun pariu că multora le plac călugărițele.winking

| Cheo0S a răspuns:

Licuricii si greierii tapii.
Nimic nu se compara cu ditamai tapul cu picioarele cat mainile mele cand intra in casa.

Răspuns utilizator avertizat